Close X

Справа Андрія Сарвіри – Санчеса

Вже декілька років АБ «Киченок Андрія» здійснює захист обвинуваченого клієнта в кримінальному провадженні, при цьому, потерпіла сторона в даному виробництві мала намір, за допомогою певних осіб, зробити вбивство клієнта АБ «Киченок Андрія». Про підготовку до вбивства клієнта АБ «Киченок Андрія» стало відомо від самого клієнта. Також, про приготування до вчинення кримінального злочину було відомо управлінню СБУ, з ініціативи якого було розпочато кримінальне провадження, передбачене ч.1 ст.14, п.11.ч.2 ст.115 КК України, однак, клієнта не було залучено до провадження як потерпілого.

АБ «Киченок Андрія» були вжиті невідкладні правові заходи, в тому числі, подано заяву до слідчого управління про притягнення клієнта до провадження як потерпілого, на що отримано відмову, де також містилася інформація про те, що кримінальне провадження вже закрито.

АБ «Киченок Андрія» в судовому порядку вдалося скасувати постанову про відмову у визнанні потерпілим і постанову про закриття кримінального провадження.

Вирок суду 1
Вирок суду 2