Close X

Вам потрібна Адвокатська допомога?

контакти

Адвокат з сімейних справ Киченок Андрій

Б ільше 8 років досвіду юридичних послуг в Україні дозволяють успішно захищати клієнтів в питаннях сімейних суперечок. Найчастіше до допомоги адвоката з сімейних спорів вдаються в разі розлучення подружжя.

Спектр послуг, що надаються адвокатом з питань сімейного права, традиційно включає:

Досудовий процес

Захист прав дитини

Судове врегулювання

Майнові питання

Як ми працюємо?

Адвокат з сімейних справ за родом діяльності схожий на сімейного лікаря. Юрист намагається діяти за допомогою ефективних методів, що дозволяють врегулювати проблему в досудовому режимі. Для цього сімейний юрист збирає доказову базу і аргументує правову позицію в підтримку свого клієнта.

Сімейний Адвокат допоможе вирішити будь-яке завдання всередині сім'ї, а також відобразить виникають проблеми, наприклад:

  • проблеми дітей в школі (буллінг);
  • усиновлення, встановлення опіки, піклування над дітьми;
  • оформлення дозволу на тимчасовий виїзд, або ПМЖ дитини;
  • складання проекту шлюбного договору;
  • накладення / зняття арешту на спільне майно подружжя;
  • поділ спільного майна подружжя, в тому числі розподіл пов'язаний з транспортним засобом (автомобілем), розподіл часток ТОВ, нерухомості та інше….

Як працює сімейний адвокат?

АБ Кіченок Андрія на будь-якому етапі сімейного конфлікту надасть вам консультацію, проведе аналіз ситуації, сформує правову позицію і запропонує повний супровід сімейного спору.

Навіть якщо ваша родина не має конфліктів і зовнішніх проблем, рекомендуємо вибрати і укласти договір з сімейним адвокатом на майбутнє, це дасть вам змогу почувати себе впевнено і юридично захищено в буремному світі подій сьогодення.

Контактна форма


Написати повідомлення

Якщо у Вас виникли питання або Ви потребуєте юридичної допомоги, відправте нам своє повідомлення в якому вкажіть всю інформацію.
Також, Ви можете поспілкуватися з нами у нас в офісі.


проспект Відрадний 103, Київ, Україна, 03061

+38 (044) 300 03 33

info@kychenok.com

www.kychenok.com