Close X

Хто такий юрист (адвокат) у сімейних справах?

юрист адвокат по семейным делам украина

У сімейному житті нерідко відбуваються конфліктні ситуації. Іноді проблеми можна врегулювати самостійно, в ряді випадків розбіжності стають затяжними. Тоді без допомоги сімейного юриста не обійтися.

Отримавши юридичну консультацію і аналіз ситуації, клієнт зможе розібратися в ситуації і розробити спільно з адвокатом план того, які кроки і в якій послідовності потрібно зробити.

Досвідчений юрист у сімейних справах націлений на те, щоб врегулювати суперечку в досудовому режимі. Для цього потрібно провести переговори сторін, в процесі яких юрист підводить опонентів до вирішення, навіть якщо для досягнення компромісу потрібно піти на незначні поступки. Ідеальним результатом таких переговорів є підписана сторонами мирова угода.

Якщо сторонам конфлікту не вдається домовитися, то спір вирішується в судовій інстанції. Для цього сімейний адвокат збере всі докази на підтримку позиції свого довірителя. Переконливі аргументи, представлені на судовому засіданні, ляжуть в основу задоволення позову на користь клієнта.

Сімейний адвокат сприяє вирішенню питань щодо:

  • упорядкування аліментних відносин;
  • відновлення документів;
  • оформлення опікунства, встановлення батьківства;
  • майновому розділу;
  • складання шлюбного контракту.

Послуги сімейного юриста бувають необхідні для прискорення процесу розлучення. Адвокат, який займається справами сім’ї, має можливість нормалізувати будь-яку ситуацію. Його досвід допоможе передбачити можливі негативні наслідки і уникнути їх або мінімізувати.

Людині без юридичної освіти досить складно розібратися з правовими питаннями. Для того, щоб не зробити помилку, краще скористатися послугами юриста, адже некомпетентність або бажання заощадити може дорого обійтися.

Наприклад, якщо ви хочете розірвати шлюб, визначити місце проживання дитини та суму і порядок сплати аліментів, краще діяти не через суд, а укласти угоду. В даному документі позначається розмір суми аліментів, періодичність виплат, спосіб переказу грошей. Також платник може покрити заборгованість одноразовою виплатою, якщо сторонам буде так зручніше.

Тому не економте на собі – звертайтеся до професійного адвоката з сімейних питань.