Close X

Порушення будівельних норм Ризька 19-а, ЖК Прибалтійський

ризька 19а прибалтийский

Зовсім недавно була проведена перевірка Департаментом з питань державного архітектурно-будівельного контролю об’єкта незавершеного будівництва по вулиці Ризька 19-а в місті Києві.

В рамках проведеної перевірки було виявлено цілий ряд гострих порушень державних будівельних норм, а саме:

  1. Не витриманий клас об’єкта будівництва, замість дозволеного класу – СС1, забудовник будував об’єкт класу – СС2. Що порушує не тільки діючий план по забудові міста Київ, а й права жителів мікрорайону.
  2. Проектна документація, розроблена архітектором ФОП Вебер Андрій Геннадійович, не дотримується містобудівних умов і обмежень, а також порушує державні будівельні норми.
  3. Не дотримано відступи від газорозподільної підстанції (ГРП), що могла спричинити руйнування ГРП і призвести до техногенної катастрофи.
  4. Не дотримано відстані для проїзду пожежної техніки (не менше 5 метрів).
  5. Замовник будівництва ТОВ “Еско-Транс-Кі”, в особі керівника Коваля Геннадія Олександровича подав недостовірні дані в повідомлення про початок будівельних робіт і не отримав дозвіл на виконання будівельних робіт.
  6. Забудовник самовільно зайняв земельну ділянку при розширенні існуючих кордонів.
  7. Забудовник не надав технічні умови на підключення до інженерних мереж та самовільно врізався в існуючу мережу.

Дані порушення могли призвести до катастрофічних наслідків під час ведення будівельних робіт або в майбутньому, якщо б дане будівництво не було зупинене. Жителі мікрорайону Сирець пильно стежать за діями забудовника, а наші юристи збирають порушення для захисту законних прав жителів.