Close X

Порушення ПДР

В АБ «Киченок Андрія» звернувся клієнт, який був зупинений співробітниками патрульної поліції в зв’язку з порушенням п.12.1 і 13.1 ПДР. Справа була направлена до суду для залучення клієнта до відповідальності за ст.124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

Однак, співробітниками патрульної поліції не було враховано положення ст.38 КУпАП, де вказано, що якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу або інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, тобто, термін для накладення стягнення закінчився.

Адвокатським бюро були складені і надані до суду пояснення по справі про закінчення тримісячного терміну, відведеного для накладення стягнення, в зв’язку з чим судом було винесено постанову про припинення провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно клієнта АБ «Киченок Андрія»

Вирок суду