Close X

Адвокат по розділу майна

розділ майна адвокат
Розділ майна адвокат

Адвокати по розділу майна бюро «Киченок Андрія» досить часто стикаються з сім'ями, відносини в яких зайшли в глухий кут. Як правило, розібратися в ситуації, що склалася своїми силами досить складно, особливо, коли гаряче обговорюється розділ майна між подружжям. Звернувшись до досвідченого фахівця, ви зможете вирішити питання цивілізовано, зберегти нерви і сили для нових цілей.

Розділ майна між подружжям: гостре питання

Добре відомо, що в 50% випадків укладені шлюби розпадаються. Незважаючи на таку сумну статистику, в нашій країні як і раніше не прийнято укладати шлюбні договори, за допомогою яких будь-які питання вирішуються простіше. Тому, сподіваючись на власні знання і відмовляючись від послуг адвокатів по розділу майна, ви ризикуєте не досягти бажаного результату і втратити належне вам за законом. Ціна такої втрати може виявитися занадто високою.

Щоб зрозуміти, наскільки складний і неоднозначний процес розлучення і пов'язані з ним фінансові питання, скільки може зустрітися на шляху підводних каменів, достатньо буде однієї юридичної консультації по розділу майна. Також корисно буде знати, чим буде корисний вам фахівець, якщо ви вирішите продовжувати співпрацю з ним.

Чому без юриста по розділу майна не обійтися?

Перш за все, досвідчений юрист зробить все необхідне для захисту ваших інтересів відповідно до чинного законодавства. Важливо розуміти, що без юриста по розділу майна практично неможливо відстояти власну позицію, не маючи профільної освіти, навіть якщо зараз дуже багато інформації по даній темі в відкритому доступі. Ніхто не дасть вам гарантії, що інформація, видобута на просторах інтернету, актуальна, коректна і повноцінна. Крім того, слід враховувати особливості і специфіку кожної ситуації і здійснювати професійний аналіз документів.

Також без надання допомоги адвоката по розділу майна після розлучення складно розібратися, на що саме варто претендувати в тому чи іншому випадку. Досвідчений фахівець підкаже вам, чи можливий розділ майна у вашому випадку, навіть якщо мова йде про цінності, які були придбані чоловіком або дружиною ще до законного шлюбу. Зрозуміло, чинне законодавство передбачає, що вашої частки в такому випадку немає, але з нашою допомогою можна буде довести зворотнє. Так, якщо під час сімейного життя вами були внесені будь-які поліпшення (наприклад, в квартирі був зроблений ремонт за ваш рахунок), то можна розраховувати на компенсацію.

адвокат по разделу имущества

Наші юристи нададуть вам детальну інформацію про спільні кредитні зобов'язання, які мають перейти в категорію особистих. У таких ситуаціях також може бути безліч нюансів, зокрема, якщо один з подружжя не користувався таким майном (наприклад, автомобілем).

Ну і нарешті, фахівець, що спеціалізується в сімейному праві і розподілі майна попередить вас про можливі складнощі, з якими ви можете зіткнутися в процесі. Так, ми вам розповімо, яке майно не може бути розділене, навіть якщо воно не відноситься до розряду особистого і при цьому було придбано в шлюбі. Зокрема, ми маємо на увазі інтелектуальну власність або нерухомість, яку отримали у спадок.

Послуги адвоката по розділу майна

Ви можете розраховувати, що юристи по розділу майна пройдуть з вами кожен етап процесу розлучення і розділу спільно нажитого добра, а якщо точніше:

• на першому етапі особливо важливо правильно скласти позови і документи для подачі їх до відповідних інстанцій. Зазвичай через помилки доводиться подавати документи заново, а через деякі прикрі неточності ви ризикуєте зовсім обіграти самого себе. Довірте цю справу професіоналу!

• важливо правильно підготуватися до засідання в суді. Сам процес розлучення, особливо зачіпає велику кількість родичів або якщо стосується розділу дорогого майна, може потягти залучення свідків. Для цього важливо все правильно підготувати, і ніхто не впорається із завданням краще адвоката по розділу майна.

• на самому судовому процесі важливо заручитися підтримкою фахівця. У таких справах, де на перше місце часто виходять емоції, велика небезпека піддатися моменту і наговорити  багато зайвого, при цьому не згадавши головного, через що чаша терезів схилиться не на вашу користь.

Довіртеся нашій команді і ми не допустимо такого результату!

Для зв'язку з адвокатським бюро +38 044 300 0333, info@kychenok.com або через форму в контактах.