Close X

Адвокат по розірванню шлюбу та аліментам

Адвокат расторжение брака украина
Адвокат расторжение брака украина

Найбільш важлива сфера в житті кожної людини - його сім'я. У відносинах з рідними і близькими кожен з нас відкритий і вразливий, так що при виникненні проблем у даній області ми відчуваємо величезний стрес.

Найчастіше за допомогою до адвоката по сімейним спорам вдаються в разі розлучення подружжя. Це не дивно, адже цей процес зачіпає всі грані життя, включаючи майнові питання і найбільш болючі - пов'язані з дітьми. Як показує практика наших адвокатів по сімейним спорам і розірванню шлюбу, процедура розлучення дуже часто перетворюється в затяжні розбірки між подружжям, кожен з яких не хоче поступатися.

Через це в боротьбу виявляються втягнуті близькі, родичі, друзі, і, на жаль, діти. У таких випадках не можна обійтися без допомоги кваліфікованого адвоката з сімейних питань. Звертаючись до адвокатського бюро «Киченок Андрія», ви можете не сумніватися, що досвідчений фахівець, який працює в сфері сімейного права, делікатно і швидко впорається з поставленими перед ним завданнями.

адвокат развод украина
адвокат развод украина

Спектр послуг, що надаються адвокатом з питань сімейного права, традиційно включає:
- складання позовних заяв;
- складання заяви про розірвання шлюбу;
- збір доказової бази;
- збір і подальше оформлення пакету документів;
- висновок і внесення змін до шлюбного договору;
- укладання угод про спадок, розділу майна;
- складання угод щодо неповнолітніх дітей;
- позбавлення прав несумлінного батька;
- відновлення в батьківських правах;
- отримання свідоцтва про розірвання шлюбу;
- аліменти на дитину;
- стягнення аліментів на дитину; - контроль за виконанням судових рішень, наказів і т. д.

Ці та інші послуги адвоката по сімейним спорам виконуються на високому професійному рівні, з повним розумінням непростої життєвої ситуації, в якій опинився клієнт. При цьому гарантується повна конфіденційність і збереження всіх особистих даних кожної із сторін.

Як ми працюємо

В першу чергу, наші фахівці прагнуть допомогти конфліктуючим сторонам прийти до взаємовигідного вирішення, завдяки чому можна уникнути процесу судових розглядів. Ми усвідомлюємо, наскільки важко психологічно пройти весь шлях участі в судових справах, так що в першу чергу ставимо за мету захистити клієнтів і їх дітей від зайвих переживань, вирішивши питання в досудовому порядку. Крім того, кожна консультація юриста з сімейного права здійснюється доступною для розуміння мовою.

При цьому ми не боїмося ситуацій, коли питання ставиться жорстко, і чоловік або дружина не бажають вирішувати проблеми полюбовно. Висококваліфіковані фахівці допоможуть розібратися в сімейних спорах, на якій би стадії вони не знаходилися і якого рівня напруження не досягли. Особливо важкими і заплутаними вважаються суперечки щодо розподілу майна. Так, відповідно до Сімейного кодексу, тільки нажите в офіційному шлюбі майно підлягає розподілу. Не секрет, що досить часто подружжя живе в цивільному шлюбі без офіційної реєстрації відносин. Під час розлучення буває складно визначити порядок розділу того чи іншого виду майна, так що в завдання адвоката в даному випадку входить максимально неупереджене вирішення питання. З цим якнайкраще впораються фахівці нашої компанії!

Для зв'язку з адвокатським бюро +38 044 300 0333, info@kychenok.com або через форму в контактах.