Close X

Професія Адвокат

Якщо в складі вся людина, то в чесності весь адвокат. Моє призначення переконувати, а переконати може тільки чесна людина.

МОЯ МЕТА - отримати від клієнта якомога повнішу інформацію, яка має правове значення для вирішення проблеми; надати клієнту вичерпну інформацію з питання, яке його цікавить; роз'яснити можливі варіанти вирішення проблеми; роз'яснити правові та неправові наслідки кожного з варіантів поведінки; допомогти в реалізації обраного варіанту вирішення шляхом визначення стратегії і тактики юридичних дій в інтересах клієнта.

Від клієнтів я вимагаю терпіння, довіри, чесності, відкритості і ясності, удавання і замовчування - та ж брехня, а брехня ніколи не грає на користь.

Я уникаю будь-яких ганебних засобів в захисті, консультаціях, ділових відносинах з моїми клієнтами.

Для отримання бажаних результатів у професійній діяльності необхідні принципи і законні методи завдяки яким досягаєш поставленої мети в інтересах клієнта.

За свій адвокатський досвід, я встиг заслужити у суддів репутацію справжнього адвоката, оскільки, посилаюсь не на один факт, який не можу підтвердити доказами.

Я не вводжу в оману своїх клієнтів - людей, які довірилися мені у важкій життєвій ситуації, де без допомоги надійного адвоката не обійтися. Тому, я не даю гарантію на перемогу в суді - я не можу контролювати процес і приймати рішення - це прерогатива судді (колегії суддів). Рішення суду залежить від безлічі факторів і велика частина з них явно непідконтрольна адвокату. Тому, досвідчений адвокат, навіть будучи впевнений в успіху справи, ніколи не стане заявляти про це категорично.

Так само, я не обнадіюю клієнта, після ретельного ознайомлення з справою, сумнівною по суті - це суперечить моїм принципам. Я можу запропонувати кілька варіантів вирішення проблеми, але вибір конкретного варіанту залишається за клієнтом.

Для отримання бажаних результатів у професійній діяльності необхідні принципи і законні методи, завдяки яким досягаєш поставленої мети в інтересах клієнта.

Своєчасне втручання в репресивну діяльність органів досудового розслідування і прокуратури, безумовно, приносить свої результати в інтересах клієнта. «Невинне» на перший погляд «позичення» слідчому або прокурору в статусі свідка, власника майна/документа (надайте необхідний об'єкт для дослідження/експертизи), або, проходячи повз, патруль просить добровільно надати особисті речі, провівши особистий огляд, може змінити життя людини з серйозними наслідками. Перераховані обставини є слідчими діями в яких у кожного учасника є права і обов'язки, більш того, дані дії можливо проводити при певних обставинах відповідно до закону.

Будь-яка справа в нашому виробництві - це відповідальність за прийняте рішення. Є випадки, що ці рішення для кого-то нестандартні, оскільки законний спосіб завжди довше, ніж спосіб за участю процесуальних осіб "кишенькового характеру". Законні рішення мають безсумнівні переваги перед платними.

При наявності сумнівів, куди звертатися за правовою допомогою: до адвоката або штатного юриста, нехай навіть відомої юридичної компанії, я допоможу подолати ці сумніви.

  • адвокат на зв'язку завжди, в разі потреби і на вихідних, і в святкові дні, і нехай навіть о третій годині ночі;
  • щоб стати адвокатом необхідно відповідати особливим вимогам закону;
  • інформація про статус адвоката внесена до Єдиного реєстру адвокатів України, яка є загальнодоступною;
  • на інформацію, отриману адвокатом від клієнта поширюється адвокатська таємниця, всі відомості отримані адвокатом від клієнта є адвокатською таємницею і не можуть бути передані третім особам;
  • тільки адвокат має право збирати відомості, необхідні для надання юридичної допомоги шляхом направлення адвокатського запиту.

Де і як працюють наші адвокати?

Наші адвокати працюють не тільки на території України: юридичні послуги можуть отримати і не резиденти країни. Вартість послуг залежить від кожної конкретної ситуації і визначається безліччю факторів, більш детальну інформацію Ви зможете отримати, звернувшись до нас, зателефонувавши за номером, вказаним на нашому сайті, або заповнивши відповідну форму, і ми негайно з Вами зв'яжемося.