Close X

Кримінальне провадження

Будь-який бізнес пов'язаний з ризиками, в тому числі з ризиком кримінальних утисків. Наше бюро пропонує висококваліфіковану допомогу в питаннях кримінально-правового напрямку. Наші адвокати володіють значним досвідом комплексного захисту клієнтів, пов'язаним, перш за все, з мінімізацією наслідків при спілкуванні з правоохоронними органами.

Які послуги ми надаємо

Виходячи з практичної діяльності, можна виділити наступні проблеми, з якими стикалися наші клієнти, і які були успішно нами вирішені:

 1. Початок досудового розслідування кримінального провадження за результатами перевірки податковими органами.
 2. Виклик особи до правоохоронного органу, його затримання, арешт майна.
 3. Тиск з боку органів правопорядку.
 4. Переслідування кримінального характеру.
 5. Недобросовісні дії з боку боржників або кредиторів.
 6. Корупційні ризики, пов'язані з займаною посадою.
 7. Кримінально-правові ризики, що лежать в основі структури бізнесу

Крім того, нас залучають для підготовки:

 • спілкування зі слідчим;
 • проведення обшуків;
 • відповідей на запити з боку органів правопорядку;
 • промови на захист клієнта та подання його інтересів в суді.

Мінімізація ризиків

Крім безпосередньої участі у вирішенні проблем правового характеру, наші фахівці здійснюють діяльність, пов'язану з мінімізацією ризиків кримінального переслідування. До неї відносяться:

 1. Розробка внутрішньої політики компанії.
 2. Повідомлення про будь-які зміни в законодавстві.
 3. Проведення пізнавальних тренінгів, пов'язаних з дією співробітників компанії при обшуках, допитах та інше.

Внутрішні розслідування

Ми боремося не тільки з зовнішніми загрозами, а й проводимо внутрішні розслідування, пов'язані з корупційною діяльністю і шахрайством з боку персоналу. Наша робота включає:

 • сприяння в організації та проведенні внутрішніх розслідувань;
 • вироблення методів ведення розглядів;
 • збір доказової бази для подальших публічних проваджень;
 • здійснення контролю над ходом розслідування.

Яка роль адвоката у кримінальних провадженні?

Головне завдання адвоката у кримінальних провадженнях - виявлення виправдувальних, або пом'якшуючих відповідальність клієнта, обставин. Найчастіше, органи правопорядку не зацікавлені у відстоюванні інтересів потерпілих осіб. У цьому випадку, на будь-якій стадії провадження можна скористатися послугами адвоката, який виступає як самостійний учасник кримінального процесу і має широкий спектр повноважень. Він може не тільки розмовляти з клієнтом необмежену кількість часу і без свідків, але і бути присутнім на допитах, звертатися з адвокатськими запитами, в тому числі, щодо отримання копій документів, до органів державної влади, місцевого самоврядування, їх посадовим особам, до підприємств, установ, організацій, збирати доказову базу невинності клієнта і подавати апеляційну, касаційну скаргу, клопотання, а також, інші види процесуальних документів, передбачених законодавством.

Відмінність між юристом і адвокатом з кримінальних справ?

На сьогоднішній день, в кримінальному провадженні існує, так звана, «адвокатська монополія», підтвердженням чого служить стаття 45 Кримінально-процесуального кодексу України. Це означає, що здійснювати захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, потерпілого і т.д. може, лише, адвокат, відомості про який внесені до Єдиного реєстру адвокатів України. У зв'язку з чим, люди, які отримали вищу юридичну освіту (юристи), що не мають Свідоцтва про право на адвокатську діяльність, відомості про яких не внесені до Єдиного реєстру адвокатів України - не мають право представляти інтереси ні потерпілої сторони, ні з боку захисту.

Надаючи послуги адвоката по кримінальним справам, ми працюємо, як зі справами, що знаходяться в Києві, Київській області, так і по всій Україні, надаємо захист підозрюваним, обвинуваченим, засудженим, представляємо інтереси потерпілих і цивільних позивачів в кримінальному провадженні.

Адвокатське бюро «Киченок Андрія» забезпечить Вас якісним і надійним правозахисником в кримінальному процесі, цілодобово і за адекватною ціною.

У будь-якій незрозумілій для Вас ситуації правового характеру, в тому числі, поки не дійшло до відкриття кримінального провадження, з метою уникнути відкриття кримінального провадження, або навпаки, наприклад, стати потерпілим у кримінальному провадженні, дізнатися чи порушено кримінальну справу, розпочато досудове розслідування по відношенню Вас - наше адвокатське бюро допоможе відповісти на Ваші питання.