Close X

Клієнт замісної підтримуючої терапії

До АБ «Киченок Андрія» звернувся клієнт, який є учасником замісної підтримуючої терапії та був зупинений на одній зі станцій метро Києва співробітниками поліції метрополітену, де, за відсутності понятих, співробітники поліції провели обшук клієнта і вилучили лікарські засоби (препарати). Згодом стало відомо, що стосовно клієнта відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Завдяки ряду професійних дій бюро в правовому полі (напрямок клопотань в поліцію і суд про повернення незаконно вилученого майна, і скарг на дії співробітників поліції) – було отримано постанову про закриття кримінального провадження на підставі п.2 ч.1 ст.284 КПК України в зв’язку з відсутністю в діянні клієнта складу правопорушення, а також клієнту повернули вилучені лікарські засоби (препарати).

Резюмуючи викладене слід зазначити, що від ситуації, що склалася ніхто не застрахований, але головне – це вчасно звернутися до адвоката, який спеціалізується, зокрема, на кримінальних справах і зробить все необхідне, в рамках чинного законодавства України, для повернення Вашого майна і закриття кримінального провадження. На такого адвоката Ви можете завжди розраховувати, звернувшись в АБ «Киченок Андрія».

Вирок суду