Close X

Господарське провадження

Для регулювання правових відносин в господарській сфері законодавцем встановлені норми господарського права. Їх дотримання дозволяє правильно будувати комерційні та некомерційні відносини між учасниками правовідносин. Також, регламентуються відносини, що виникають між компаніями та державними органами, пов'язані з державним регулюванням господарської діяльності.

Адвокатське бюро "Киченок Андрія" має великий досвід, що стосується практики застосування норм господарського права. Надані їм послуги неодноразово допомагали клієнтам розібратися в суті виникаючих питань. Діяльність бюро спрямована на вирішення виникаючих суперечок в рамках правового поля. Адвокатами накопичений величезний досвід вирішення найрізноманітніших господарських питань.

Кваліфіковані фахівці допоможуть правильно розібратися в питаннях, пов'язаних з господарськими відносинами.

До їх числа відносяться:

господарського права; здійснення представницької діяльності в судах загальної юрисдикції, органах виконавчої влади, вибудовування лінії захисту клієнта; надання юридичної допомоги в договірній роботі (складання текстів договорів, проведення правової експертизи, як діючих так і проектів договорів і угод, участь в досудовому врегулюванні спорів, складанні претензій); здійснення внутрішньогосподарської роботи, пов'язаної з веденням документообігу, складання і ведення реєстру договорів, розробка номенклатури, допомога при складанні локальних правових актів підприємства, таких як положення, накази, розпорядження, штатний розклад, правила внутрішнього трудового розпорядку, колективний договір і т.п.; участь в діяльності по закупкам, укладання договорів на надання послуг, після проведення тендерів; консультації з питань інвестування в різних галузях господарської діяльності; допомога в отриманні ліцензій на проведення валютних операцій; юридичний супровід в питаннях пов'язаних з випуском цінних паперів; допомога в боротьбі з проявами монополізму, захист від недобросовісної конкуренції; здійснення юридичного аналізу норм чинного законодавства.

Яку допомогу може надати Адвокатське бюро "Киченок Андрія"?

Ми з повагою ставимося до довіри звернувшихся до нас клієнтів, докладаючи всіх зусиль для складання довгострокових партнерських відносин. У своїй роботі наші фахівці ніколи не будуть роздавати порожніх обіцянок, розповідаючи про всі можливі перспективи. Для нас краще довести реальний стан справ, після чого клієнт приймає рішення про вибір найбільш оптимального варіанту розвитку подій.

Постійно відстежуючи всі зміни в законодавстві України, наші юристи підкажуть як опрацювати алгоритм ваших дій відповідно до них. У разі своєчасного звернення, вони зможуть надати ефективну допомогу у:

 • здійсненні комплексного юридичного обслуговування, що включає участь у всіх виникаючих правових спорах;
 • проведенні комплексу заходів щодо створення, ліквідації та реорганізації суб'єктів господарського права;
 • участю в розробці нормативних актів компанії - клієнта, що стосуються всього спектру питань ведення підприємницької діяльності, з урахуванням їх відповідності чинному законодавству України;
 • здійсненні юридичного супроводу угод, що укладаються;
 • веденні претензійно - позовної роботи, пов'язаної із захистом прав та інтересів компанії, що займається господарською діяльністю;
 • представленні інтересів господарюючого суб'єкта, що здійснює підприємницьку діяльність;
 • проведенні реєстрації цінних паперів, що випускаються підприємством  (в тому числі додатково випущених);
 • проведенні правового супроводу, пов'язаного з процедурою банкрутства господарюючого суб'єкта.

Працюючі в Бюро фахівці допоможуть розібратися у всіх тонкощах, пов'язаних з веденням господарської діяльності. Їх грамотна робота дозволить Вам відчувати себе впевнено під час вирішення виникаючих в судовому порядку спорів. Кожному, хто звернеться буде забезпечено розгляд питань, що виникли з урахуванням його індивідуальних особливостей. Дотримання умов конфіденційності є невід'ємною частиною нашої діяльності.

Команда підготовлених адвокатів зробить все можливе для захисту Ваших законних інтересів в суді. Вони детально розберуться в наступних суперечливих ситуаціях:

 • колективних суперечках;
 • суперечках, пов'язаних з договірними зобов'язаннями;
 • пов'язаних зі стягненням заборгованостей;
 • захистом ділової репутації;
 • юридичним супроводом справ, пов'язаних з банкрутством господарюючого суб'єкта.

Ознайомитися з усім переліком юридичних послуг, що надаються Адвокатським бюро "Киченок Андрія" можна звернувшись за телефоном, вказаними на сайті. Крім цього, Вам буде надана вся інформація про терміни виконання взятих нами зобов'язань і їх повної вартості.