Close X

Адміністративні провадження

Кожна особа, права якої були порушені рішеннями, діями або бездіяльністю органу державної влади, може звернутися до адміністративного суду для відновлення своїх прав.

Щодня кожен з нас стикається з органами влади, звертаючись до податкової, митниці, в адміністрацію, ЖЕК, РАЦС і т.і., і цього контакту не вдасться уникнути ні громадянину, ні підприємцю, ні організації.

До найбільш поширених адміністративних спорів і суперечок про адміністративні правопорушення відносяться: порушення правил дорожнього руху; невиконання батьками обов'язків по вихованню та утриманню неповнолітніх дітей; спори з податковими органами щодо оскарження податкових повідомлень-рішень; спори з органами архітектурно-будівельного контролю та іншими органами, які здійснюють державний нагляд у сфері господарської діяльності, щодо оскарження виданих ними приписів і прийнятих рішень; спори з державними реєстраторами щодо оскарження рішень про реєстрацію права власності на нерухоме майно; спори з поліцією та іншими органами щодо оскарження винесених постанов про притягнення осіб до адміністративної відповідальності.

Чинне законодавство досить часто піддається змінам, тому, тільки кваліфікований адвокат по адміністративних справах здатний швидко орієнтуватися в ситуації, що склалася.

Для досвідченого адвоката в адміністративних справах і справах про адміністративні правопорушення не важко повернути справу в потрібне для клієнта русло. Головним завданням будь-якого адвоката в адміністративних справах у сфері адміністративного права є - довести відсутність складу адміністративного правопорушення, що є підставою для припинення провадження у справах про адміністративні правопорушення - з чим я успішно справляюся.

Так само, потрібно пам'ятати, що при виникненні адміністративного спору або спору про адміністративне правопорушення потрібно діяти оперативно, так як термін звернення до адміністративного суду дуже обмежений і дорівнює шести місяцям, законом передбачено і менший термін, наприклад, відповідно до ч. 2 ст. 181 КАС України позов може бути поданий до суду в триденний термін з дня, коли людина дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав, свобод чи інтересів, у разі оскарження постанови державного виконавця про відкладення провадження виконавчих дій.

Адвокат по адміністративних правопорушеннях може не тільки вирішити конфлікт в суді, але і виїхати на місце події, ознайомитися з матеріалами у справі і спробувати врегулювати все на місці.

Щоб адміністративний суд мав можливість вчасно відреагувати і захистити порушені права, на первинному етапі необхідно належним чином скласти позов, що людині «не підкованій юридично» без допомоги адвоката буде складно зробити.

Щоб уникнути зайвих витрат і втрати часу я допоможу Вам в будь-якому вищевказаному адміністративному спорі, суперечці про адміністративне правопорушення і так само в запобіганні адміністративного спору. І пам'ятайте - звертаючись за юридичною допомогою до АБ «Киченок Андрія», Ви разом з нами почнете керуватися принципом - «не існує проблем, які не можна вирішити!».